Z telefonów działających na systemie operacyjnym iOS korzysta w naszym kraju coraz to więcej osób. Oto, zatem 10 najlepszych aplikacji na iPhone, które musisz mieć, jeżeli i Ty jesteś posiadaczem smartfonu wydanego przez Apple Inc.

Duolingo

To chętnie wybierana aplikacja do nauki języków obcych. Jej popularność wynika z faktu, że nauka z tą aplikacja jest nie tylko przyjemna (odbywa się na zasadzie gry), ale także bardzo motywująca.

Shazam

Dzięki tej aplikacji jesteśmy w stanie w prosty i szybki sposób odnaleźć utwory muzyczne, które wpadły nam w ucho. Oprócz identyfikacji muzyki za pomocą tej aplikacji możemy odkrywać nowe utwory oraz dowiedzieć się, jakie piosenki są teraz na topie.

Skycash

Jeżeli chcemy przy użyciu jednej aplikacji płacić mobilnie za bilety komunikacji miejskiej, parkowanie, czy autostrady to aplikacja Skycash będzie idealnym rozwiązaniem dla nas.

Notion

To bardzo przydatny program do tworzenia notatek. Aplikacja ta bardzo dobrze ułatwia organizację pracy i z powodzeniem zastępuje wiele innych narzędzi tego typu.

WhatsApp

Komunikator internetowy, który umożliwia bezpieczne, proste i szybkie wysyłanie nagrań głosowych i wiadomości tekstowych. Za pomocą tej aplikacji można prowadzić zarówno rozmowy indywidualne, jak i grupowe oraz wysyłać dokumenty i inne treści.

Messenger

Facebook to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych, a jego komunikatorem jest właśnie Messenger. Warto jednak zauważyć, że aby korzystać z Messengera nie trzeba wcale posiadać konta na Facebooku.

10 aplikacji na iPhone, z których warto korzystać.

Scanner Pro

Jest to praktyczna i wygodna aplikacja do skanowania dokumentów. Za jej pomocą skanowane dokumenty możemy także zamieniać na tekst.

SkyView Lite

To aplikacja stworzona do obserwacji nieba. Dzięki niej możemy dowiedzieć się więcej na temat gwiazd i planet. Aby uzyskać informacje na ten temat wystarczy za pomocą aparatu zeskanować niebo nad sobą.

Genshin Impact

Ta gra akcji wciągnęła już wiele osób na całym świecie. Warto, więc spróbować swoich sił w tej zręcznościowej rozgrywce z elementami RPG.

Squid

Jeżeli chcemy otrzymywać interesujące wiadomości i mieć swój własny spersonalizowany kanał informacyjny to jest to z całą pewnością bardzo dobra aplikacja dla nas.