Wśród wielu różnych aplikacji na androida możemy odnaleźć takie, które uczynią nasze codzienne życie prostszym. Oto propozycje kilku ciekawych aplikacji, które są na tyle uniwersalne, że mogą okazać się naprawdę przydatne dla bardzo wielu użytkowników smartfonów.

Snapseed

To idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują wszechstronnego i profesjonalnego edytora zdjęć. Jeżeli lubimy robić zdjęcia za pomocą swego smartfonu i od czasu do czasu chcielibyśmy je nieco udoskonalić to snapseed jest wręcz idealną propozycją dla nas. Z aplikacji tej z powodzeniem mogą korzystać zarówno osoby początkujące, jak i te, które o fotografii wiedzą naprawdę sporo.

Evernote – organizator notatek

Evernote to notatnik, terminarz i organizer do notatek w jednym. Jest bardzo przydatny i łatwy w obsłudze. Aplikacja ta posiada wiele ciekawych funkcji i z pewnością przyda się osobom, które mają na głowie bardzo dużo obowiązków.

Squid – wiadomości i newsy

To spersonalizowany kanał informacyjny, dzięki któremu będziemy mogli na bieżąco zapoznawać się z interesującymi nas tematami przedstawionymi z każdej perspektyw. Squid to idealna aplikacja dla osób rządnych wiedzy, które lubią trzymać rękę na pulsie.

Ajwendieta – jadłospis, dzienniczek, timer, wiedza

Aplikacja ta przyda się wszystkim tym osobom, które pragną zdrowo się odżywiać. Za jej pomocą możemy dowiedzieć się wielu ważnych rzeczy na temat prawidłowej diety i zdrowych produktów, utworzyć swój dzienniczek odżywiania, a także sprawdzić osiągane postępy na wykresach.

aplikacje na androida, które warto mieć.

Odebrać telefon

Aplikacja o nazwie „Odebrać telefon” to bardzo skuteczna ochrona przed niechcianymi połączeniami. Aby pozbyć się natarczywych telefonów telemarketerów czy oszustów wystarczy wybrać poziom interesującej nas ochrony.

Brain Focus

Brain Focus to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, którym zdarzają się problemy ze skoncentrowaniem się na pracy i obowiązkach. Jest to aplikacja do zarządzania czasem, dzięki której będziemy mogli zwiększyć swoją produktywność.

Menadżer wydatków

Aplikacja ta ułatwia efektywne oszczędzanie i kontrolowanie wydatków. Pozwala, bowiem na śledzenie wydatków i wpływów oraz dokonywanie podsumowania po każdym miesiącu.

Skycash

Skycash to natomiast niezależny i uniwersalny system płatności mobilnych, dzięki któremu opłacimy parking, kupimy bilety czy nawet uregulujemy rachunki.